top of page
  • Фото автораSavka Oleg

Особливості тайського культурного простору, або Що таке "Сабай" ?

Обновлено: 18 янв. 2019 г.У професії я вже більше 9 років. На момент написання статті, мені пощастило попрацювати в Північній Америці, Центральній та Західній Європі, Південно-Східній Азії.

Стаття описує особистий досвід, тому у вас може бути і повинно відбутись все інакше, але гарантую - це буде цікаво.


Тихий зимовий вечір. В кінці 2014 роки до мене в Skype “постукав” черговий проект. Я знав, що компанія знаходиться в Таїланді, але не очікував отримати “офер” через 40 ± 5 хвилин, а ще через 4 дні авіаквиток в одну сторону. Азію до цього моменту я відвідував тільки як турист. Пропозиція попрацювати там видалась мені можливістю гарної продуктивної відпустки.Теплий лютий.

Ранком 5 лютого на рейсовому автобусі я рухався в сторону нового офісу з міжнародного аеропорту, що в Бангкоці. Вже через 5 годин усміхнений таєць Кай під наглядом власника компанії сканував мої відбитки пальців для входу в офіс.

Ввечері мій “новий” бос, він же замовник, розповідав мені про тонкощі роботи в Таїланді та багатогранність тайських співробітників. Бос належав до фарангів* (в цьому мені пощастило). Схожість менталітетів давала надію, що активності на проекті будуть відбуватись для мене у більш-менш звичному руслі.